PROJEKTAI

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Prisitaikyti prie naujų iššūkių pramonės įmonėms padės kuriama nauja metaeuristika paremta informacinė sistema

 

Pastarojo laiko globalinių ekonominių pokyčių kontekste pramonės įmonėms tampa vis sunkiau išlaikyti augimo tendencijas ir prisitaikyti prie naujų konkurencijos sąlygų. Konkurentai iš naujų rinkų ir technologijų srities keičia įprastas verslo taisykles. Vienu iš esminių sėkmės veiksnių tampa produkto ir paslaugos kokybė ir jos išlaikymas pasiektame ir klientui priimtiname lygyje. Lietuvos pramonės įmonės pradeda vis intensyviau ieškoti ir įgyvendinti įvairias kokybės vadybos priemones, kurios gerina įmonėse vykstančius procesus. Tie, kurie negalvoja, kaip prisitaikys prie nuolat rinkose vykstančių pokyčių, anksčiau ar vėliau suklups dėl netikėtumų, kuriems nepasiruošė.

 

Prisitaikyti prie naujų iššūkių įmonėms padės UAB „Technologiniai valdymo sprendimai“ kuriama nauja metaeuristika paremta informacinė sistema. UAB “Technologiniai valdymo sprendimai” kartu su Šiaulių universitetu 2017 m. pradėjo įgyvendinti projektą „Intelektinės, save apsimokančios gamybos procesų planavimo sistemos, skirtos lanksčiai ir kompleksiškai valdyti gamybos procesus, kūrimas panaudojant metaeuristinius metodus“. Šiuo projektu siekiama padidinti įmonės inovacinį potencialą, sukurti metaeuristika paremtą informacinę sistemą, skirtą sudėtingų planavimo uždavinių sprendimui. Ši intelektinė, save apsimokanti gamybos procesų planavimo ir valdymo sistema leis įmonėms lanksčiai ir kompleksiškai valdyti, analizuoti ir tobulinti įvairius gamybos procesus ir tokiu būdu padidinti jų konkurencingumą.

 

Projektas įgyvendinamas pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“, finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų. Pagal pasirašytą projekto sutartį skirtas 223 526,00 Eur finansavimas, bendras projekto biudžetas 286 600,01 Eur.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia 2017-03-01.

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga 2018-10-31.