NAUJIENOS

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

16

Spa 2015

Gamybos personalo motyvavimo mokymai Vilniuje ir Klaipėdoje

Posted by / in NAUJIENOS / No comments yet

Imperatum grupė organizuoja paskutiniuosius mokymus šiais metais ir jie yra skirti tam, kad gamybinių įmonių vadovai, padalinių ar pamainų vadovai išgirstų naujausių tendencijų kaip reikėtų motyvuoti darbuotojus, kokios yra taikomos sistemos, kokie šių metodikų pliusai bei minusai.

Daugiau informacijos apie mokymus Vilniuje bei Klaipėdoje rasite adresu http://www.imperatum.lt/mokymai/

Tuo pačiu Imperatum kompanija pateikė ateinančių metų planą:

2015 metais organizavome didelės sėkmės susilaukusias mokymų sesijas ir tai patvirtina gausus būrys dalyvių, kurių sąrašą galite peržiūrėti šio puslapio apačioje. Siekdami tolesnio tobulėjimo ir norėdami vykdyti mokymus, kurie yra aktualūs gamybinėms įmonėms, buvusių dalyvių teiravomės, kokiose srityse jie norėtų gilinti savo žinias ir pagal sudarėme 2016 metų mokymų planą.

  • 2016 m. vasario 4 d. Vilnius planuojamų mokymų tema „Gamybos planavimas ir organizavimas“
  • 2016 m. balandžio 7 d. Vilnius planuojamų mokymų tema „Gamybos padalinio valdymas“
  • 2016 m. gegužės 26 d. Vilnius planuojamų mokymų tema „5S įdiegimas per mėnesį“

Pirmųjų mokymų (vasario 4 d.) metu lektorius Mindaugas Steponavičius pristatys naudojamas gamybos planavimo metodikas, pateiks jų pliusus ir minusus, aptars realius pavyzdžius iš Lietuvos įmonių. Šio seminaro metu bus detaliai aiškinama kaip pasirinkti sau tinkamiausią gamybos planavimo modelį bei jį faktiškai naudoti. Dalyviai raginami atvykti pasiruošę namų darbus: iš anksto susidėlioję sau aktualias situacijas su konkrečiais duomenimis, schemomis. Kaina 175 eur.

Antrųjų mokymų (balandžio 7 d.) metu bus dėstoma apie padalinio/skyriaus/pamainos valdymą, dažniausiai daromas klaidas, teisingą situacijų analizavimą bei teisingų veiksmų vykdymą. Pristatomos faktiškai Lietuvoje veikiančios priemonės: kaizen, gemba ir kitos. Analizuojamas darbo standartizavimas – įvairių situacijų veiksmu protokolai. Mokymų sesija skirta gamybos vadovams, padalinio/skyriaus vadovams, meistrams. Kaina 145 eur.

Tretieji mokymai (gegužės 26 d.) išsiskiria tuo, jog tai bus išsamūs 5S standarto diegimo mokymai su gausybe vaizdinių iliustracijų iš gamybinių įmonių. Prieš mokymus pristatoma 5S esmė, o po mokymų dėstoma kaip išlaikyti šį standartą bei kaip motyvuoti darbuotojus jo laikytis, kad po kelių mėnesių sistema toliau gyvuotų. Dalyviams dovanų įteikiamas 5S diegimo vadovas. Planuojama ekskursija į pavyzdinę gamybos įmonę, kurioje dirba 450 žmonių. Kaina 115 eur.

Kontaktai dėl mokymų: el. paštas: algirdas@imperatum.lt mob. tel.  8-699-22308 arba 8-650-57256

Please select the social network you want to share this page with:

We like you too :)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec tincidunt dapibus dui, necimas condimentum ante auctor vitae. Praesent id magna eget libero consequat mollis.

SIMILAR POSTS