NAUJIENOS

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

15

Sau 2015

Imperatum Group buvo įteiktas „Inovacijų prizas 2014“

Posted by / in NAUJIENOS / No comments yet

Imperatum Group buvo įteiktas „Inovacijų prizas 2014“ už unikalų pasauliniu mastu neorganinių trąšų UV-Vis-IR analizatoriaus Sprana FerSpec v1.0 sukūrimą.

Šiemet jau dešimtus metus rengiamas nacionalinis konkursas „Inovacijų prizas 2014“ susilaukė gan didelio įmonių susidomėjimo.Buvo pateikta virš 100 paraiškų. Įmonės varžėsi „Inovatyvios įmonės“ ir„Inovatyvaus produkto“ kategorijose. Paraiškas konkursui pateikė įmonės iš įvairių Lietuvos regionų ir pramonės sektorių (informacinių technologijų,maisto, elektronikos, chemijos, poligrafijos, mašinų ir prietaisų gamybos ir t.t).

Inovaciju prizas 2014

Nemažėjantis įmonių aktyvumas dalyvaujant konkurse rodo, kad įmonės vis labiau vertina inovacijų reikšmę verslo sėkmei. Dalyvaujančios konkurse įmonės gali pasitikrinti savo inovatyvumo lygį, o laimėta nominacija prisideda prie teigiamo įmonės įvaizdžio kūrimo bei savo darbuotojų inovatyvumo įvertinimo. Šių metų nacionalinio konkurso „Inovacijų prizo“ išskirtinis bruožas – net pusę paraiškų pateikė jaunos įmonės – verslo startuolės (angl. „start-ups“). Jaunų įmonių paraiškos pasižymėjo pristatomų produktų ir paslaugų inovatyvumu bei entuziazmu plėtoti inovatyvius verslus. Verslumo ir naujų inovatyvių įmonių kūrimosi didėjimas Lietuvoje yra nuosekli LR Ūkio ministerijos sistemingų veiksmų,skatinančių verslumą ir mažinančių verslo barjerus išdava. Prie startuolių spurto ženkliai prisideda verslo asociatyvinių struktūrų, inovacijų paramos paslaugų ir kitų organizacijų plėtojamos iniciatyvos nukreiptos į kompleksiškos pagalbos teikimą verslo startuoliams, tiek joms steigiantis, tiek ir plėtojant inovatyvią veiklą. Inovacijos yra viena svarbiausių sėkmingos įmonės veiklos sąlygų. Gebėjimas atsinaujinti ir pateikti naujus produktus yra būtinas šiuolaikiniame versle.Pasak ekspertų komisijos nario, Lietuvos pramonininkų konfederacijos ekonomikos ir finansų departamento direktoriaus Sigito Besagirsko – inovatyvaus verslo pagrindinis bruožas – netik greitas augimas pradiniuose verslo plėtojimo etapuose, bet ir gebėjimas konkuruoti rinkoje naujais produktais ir paslaugomis ilgalaikėje perspektyvoje,todėl įmonėms startuolėms, darančioms tik pirmus žingsnius rinkose, nors ir su inovatyviais produktais, dar per anksti tapti šio konkurso nugalėtojomis ir ragina jas aktyviai teikti paraiškas ir kitais metais, kai bus matomi tvaresni inovacinės veiklos rezultatai“. Lietuvos inovacijų centro su partneriais vykdomo visa europinio projekto Enterprise Europe Network, kuris skirtas tarptautinei inovacijų partnerystei skatinti ir kurio specialistai prisidėjo vertinant paraiškas, vadovo nuomonė – „malonu pažymėti, kad vis daugiau Lietuvos įmonių kuria inovacijas, kurios gali tapti ir tarptautinio inovacinio bendradarbiavimo pagrindu.“

Šių metų konkursas džiugina ir tuo, kad tarp šalies įmonių vis daugiau atsiranda siūlančių rinkai produktus, kurie yra nauji ne tik Lietuvoje, bet pasaulyje.Konkurse dalyvaujančios įmonės, kurdamos naujus produktus, aktyviai bendradarbiavo su mokslo institucijomis. Įmonės inovacinės veiklos plėtojimui skiria vis didesnę dalį pajamų.

Kasmetinį nacionalinį konkursą „Inovacijų prizas“ organizuoja VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija. Konkursą remia Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija ir Europos verslo ir inovacijų tinklas (Enterprise Europe Network).

Please select the social network you want to share this page with:

We like you too :)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec tincidunt dapibus dui, necimas condimentum ante auctor vitae. Praesent id magna eget libero consequat mollis.

SIMILAR POSTS