NAUJIENOS

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

06

Vas 2015

Imperatum Group „Žinių Ekonomikos Įmonė 2014“ apdovanojimų finalininkė

Posted by / in NAUJIENOS / No comments yet

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino „Žinių ekonomikos įmonės 2014“ apdovanojimų laureatus. Apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbti pažangiausi ir inovatyviausi mūsų šalies žinių ekonomikos verslai.

Imperatum Group pateko į finalą bei buvo nominuota tapti Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmone, tačiau šį kartą komisijos palankumą pelnė kita kompanija, kurianti mobiliąsias sistemas.

Pasak Prezidentės, tai, kad apdovanojimai vyksta jau dvyliktą kartą, atskleidžia mūsų šalies potencialą ir įrodo, kad mūsų verslumo lygis yra aukštas. Valstybės vadovė pabrėžė, kad Lietuvoje nėra sudėtinga pradėti verslą, tačiau jį būtina nuolat stiprinti ir stengtis išsilaikyti žinių ekonomikos priešakyje.

„Lietuva turi darbdavių, su kuriais dirbti svajojama dar mokyklos suole. Kūrybinga verslo aplinka, darbo etika ir sudarytos sąlygos atskleisti savo talentą geriausiai motyvuoja jaunus žmones tobulėti ir panaudoti savo sugebėjimus Tėvynėje. Labai svarbu padėti tokiems žmonėms realizuoti save ir prisidėti prie konkurencingos valstybės kūrimo“, – sakė valstybės vadovė.

Šiemet „Žinių ekonomikos forumo“ rengiamoje ceremonijoje buvo apdovanotos keturios bendrovės. Už pažangių technologijų kūrimą, pasaulinį eksportą ir efektyvią regioninio verslo plėtrą apdovanota vienkartinius kvėpavimo gaminius gaminanti aukštųjų technologijų įmonė UAB „Intersurgical“. Pažangiausia paslaugų sektoriaus įmone pripažinta ir už sparčią bei sėkmingą novatoriškų sprendimų plėtrą pasaulyje apdovanota UAB „Exacaster“. Ši aukštųjų technologijų įmonė kuria unikalias, dirbtinio intelekto algoritmais paremtas analizės ir prognozavimo technologijas, skirtas telekomunikacijų operatoriams ir mažmeninės prekybos tinklų darbui.

Biomasės deginimo technologijų įmonei UAB „Enerstena“ įteiktas apdovanojimas už novatoriškų technologijų kūrimą, efektyvią partnerystę su mokslu ir spartų augimą. Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmone pripažinta unikalią platformą, sujungiančią mobilias pinigines į vieną atvirą ekosistemą, sukūrusi įmonė UAB „WoraPay“.

Įmones vertino ir nugalėtojus rinko asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ nariai ir kiti ekspertai. Apdovanojimų iniciatyva skirta pagerbti pažangiausius ir inovatyviausius Lietuvos žinių ekonomikos verslus, paskatinti jaunas, sėkmingai veikiančias aukštųjų technologijų sektoriaus įmones ir ugdyti verslo, valdžios ir visuomenės bendradarbiavimą.

Nuotraukos ir straipsnio autorinės teisės priklauso:
Prezidentės spaudos tarnybai

Please select the social network you want to share this page with:

We like you too :)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec tincidunt dapibus dui, necimas condimentum ante auctor vitae. Praesent id magna eget libero consequat mollis.

SIMILAR POSTS