Sistemos Privalumai

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Greitas diegimas

Trumpas įdiegimo laikas, tai vienas pirmųjų privalumų, kuriuos įvardija mūsų klientai. Vos prakalbus apie programinės įrangos diegimą, daugelis įmonių vadovų prisimena, jog tai ilgas ir varginantis procesas, trunkantis nuo kelių mėnesių iki kelių metų. Tuo tarpu, Horas MPM gamybos planavimo ir valdymo sistema, dėl savo lankstumo ir matematika bei algoritmais paremto veikimo principo, įdiegiama vos per kelias dienas.

Paprastas valdymas

Dėl intuityvaus išdėstymo ir aiškios architektūros Horas MPM programa itin draugiška vartotojui, kuris vos per dieną gali išmokti, kaip taisyklingai su ja dirbti. Kartu su programinės įrangos licencija suteikiame vartotojo vadovo elektroninį variantą, todėl jame lengva ieškoti reikiamos informacijos. Be to, vadovas parengtas visiems suprantama kalba bei kiekvienas žingsnis yra iliustruotas paveikslu. Galiausiai, siūlome aptarnavimo paslaugą, į kurią įeina konsultacijos telefonu ar el. paštu.

Lean ir 6 Sigma įrankiai

Lean ir 6 Sigma įrankiai įgalina valdyti gamybos procesus efektyviausiu būdu. Įmonės, nutarusios gilintis į Lean'ą, dažnai sumoka milžiniškus pinigus mokymų sesijoms, tačiau realių rezultatų nepasiekia, kadangi neturi patogių įrankių teorijos taikymui praktikoje. Horas MPM sistemoje įdiegti tokie Lean įrankiai kaip: butelio kakliuko analizė, nenutrūkstama gamyba (continuous flow), "just in time" principas, Kanban traukimo principas, svarbiausių veiklos rodiklių identifikavimas (KPI) ir kt.

Galimybė simuliuoti

Sistema yra adaptyvi ir lengvai pritaikoma visoms gamybos įmonėms; tuo pačiu ji leidžia patiems manipuliuoti įvairiomis situacijomis, pridedant bei atimant resursus, keičiant gamybos kelius. Neretai įmonės sulaukia užklausų dėl vieno ar kito skubaus užsakymo įvykdymo galimybių, tačiau reta įmonė gali tiksliai atsakyti ar 100% spėtų įvykdyti užsakymą. Su Horas MPM Jūs laisvai galite keisti resursų paskirstymą ir stebėti kaip keičiasi gamybos našumas bei laikas.