KLIENTAI

Gamybos ir informacinių technologijų specialistų sukurta planavimo ir valdymo sistema Jūsų įmonei.

UAB VILNIAUS DUONA

Lietuvos duonos rinkos lyderis ir didžiausia kepykla Baltijos šalyse. UAB VILNIAUS DUONA veiklą pradėjo prieš daugiau nei 130 metų, 2013 metais joje dirbo vidutiniškai 413 darbuotojų. Kepykla turi gamybines patalpas Vilniuje bei Panevėžyje, o apyvarta 2013 metais viršijo 98 mln. Lt. 

UAB Amalva

Viena didžiausių vėdinimo sistemas ir vėdinimo įrenginius gaminančių įmonių Pabaltijo šalyse, turinti savo gamybines įmones Latvijoje bei Rusijoje. UAB AMALVA įsikūrė 1997 m. Vilniuje. Įmonėje dirba daugiau nei 400 darbuotojų, o apyvarta 2012 metais viršijo 102 mln. Lt.

UAB PANODEN

Tai bendra Lietuvos ir Danijos įmonė įsteigta 1993 m. ir užsiimanti pakavimo juostų, laminatų bei įvairios paskirties maišelių iš polietileno, polipropileno ir kitų polimerinių medžiagų gamybą su fleksografine spauda ir be jos. Įmonėje dirba virš 75 darbuotojų, o apyvarta 2012 metais siekė beveik 17 mln. Lt. Įdiegta gamybos planavimo ir valdymo sistema, optimizavusi įmonės veiklą.

UAB ARIMEX

Džiovinti vaisiai ir riešutai - importas, eksportas, apdorojimas, pakavimas, didmeninė prekyba. UAB „Arimex“ - savo srities lyderis Baltijos šalyse. 

UAB KLAIPĖDOS KARTONAS

Klaipėdos kartonas - viena seniausių įmonių Lietuvoje, kurios istorija glaudžiai susijusi su Lietuvos verslo istorija. Bendrovė gamina žaliavą gofruoto kartono gamybai - testlainerį (lygių sluoksnių kartoną) ir fliutingą (gofruoti skirtą popierių). Šalia pagrindinės veiklos AB "Klaipėdos kartonas" gamina ir kartoninį korinį užpildą, kuris naudojamas baldų pramonėje, durų gamybai ir kt. Įmonėje dirba virš 200 darbuotojų, o apyvarta 2012 metais viršijo 124 mln. Lt.

UAB SKADO MEDIS

Pagrindinė įmonės veikla yra surenkamų skydinių bei rąstinių klijuoto tašo namų gamyba. Gaminamų namų plotai svyruoja nuo 20 iki 300 kv.m. Šiuo metu įmonėje dirba 65 darbuotojai. 95 % produkcijos yra eksportuojama į Norvegiją, Prancūziją, JK, Daniją, Švediją, Islandiją bei kitas šalis. Įmonė UAB SKADO MEDIS įkurta 1999 m. Rokiškyje, o 2013 metais apyvarta siekė beveik 7 mln. Lt.

UAB SELTEKA

UAB „Selteka“ – didžiausia Rytų Europoje profesionalių OEM ir EMS paslaugų teikėja, turinti daugiau nei 50 metų patirtį elektronikos produktų rinkoje. Įmonėje dirba 245 savi darbuotojai bei dar papildomas, nuomojamas personalas.

UAB LTP

Įmonė užsiimanti baldų minkštųjų dalių gamyba. Įmonėje dirba virš 350 žmonių, o apyvarta 2012 metais viršijo 58 mln. Lt. Sukurtas ir įgyvendintas individualus gamybos planavimo modelis. Diegiant projektus identifikuotos pagrindinės gamybos problemos, stabdžiusios įmonės plėtrą. Automatizavus gamybos planavimą ir įdiegus sinchroninę gamybą, gamybos ciklas sutrumpėjo daugiau nei 30%. Gamybos pajėgumai išaugo daugiau nei dvigubai.

UAB Universe group

UAB Universe Group užsiima traktorinių priekabų, durpių surinkimo ir transportavimo technikos gamyba, prikabinamų priedų krautuvams, metalo konstrukcijų gamyba, pardavimu ir servisu. Įmonė įkurta 2010 metais Mažeikiuose. Šiuo metu joje dirba virš 60 darbbuotojų. 2012 metais įmonės apyvarta viršijo 5 mln. Lt ir pratęsė nuoseklų metinį augimą.